Krajowa Konferencja Krajoznawców PTTK 2018




termin i miejsce

Konferencja odbędzie się 20 stycznia 2018 w siedzibie ZG PTTK (Warszawa, ul. Senatorska 11). Początek obrad o godzinie 11:00.



materiały

  • regulamin Konferencji >>> pobierz
  • zgloszenie kandydata do Komisji Krajoznawczej ZG PTTK >>> pobierz

  • sprawozdanie Komisji Krajoznawczej Zarządu Głównego PTTK za XVIII kadencję (2014-2017) >>> pobierz


lista delegatów

Przypominamy, że delegaci są zobligowani mieć opłaconą składkę za rok 2018 (Regulamin Konferencji pkt 6.1), co oznacza naklejony na legitymację znaczek ważny od 1.1.2018 do 31.3.2019

Lp.imię i nazwisko delegataoddział delegujący
1.Paweł ANDERSPoznań (RPK)
2.Ryszard BĄCALŻary (RKIK)
3.Maciej BERNYJaworzno
4.Mirosław BIELACHOWICZLegnica
5.Szymon BIJAKWarszawa (RPK)
6.Barbara BOGDANOWICZBiłgoraj
7.Marek BOTULIŃSKIZabrze
8.Anna BRĘCZEWSKAPoznań (RKIK)
9.Halina BYCZEK-KRASUCKALublin
10.Jerzy CHUDZYŃSKIWłocławek
11.Krzysztof CZEREPOWICKIGrudziądz (RKIK)
12.Tadeusz CZUBEKNowy Sącz
13.Ryszard ĆWIOKRzeszów
14.Andrzej DARGACZInowrocław
15.Rafał DĄBIKWieruszów
16.Dariusz DĘBSKIPomorska KK
17.Tadeusz FRYMARKBydgoszcz
18.Bogusława GENERALCZYKLuboń
19.Jarosław GŁOWACKISiedlce
20.Edmund GRUCHAŁAGdynia (Morski)
21.Andrzej GUSKAKielce (RKIK)
22.Małgorzata GWIZDEKGdynia (Marynarka Wojenna)
23.Sławomir HANCBytom
24.Elżbieta HORSTPiła
25.Marzena JANKOWSKAWarka
26.Jolanta KAŁABUNElbląg
27.Sławomir KAŁABUNElbląg (RPK)
28.Zygmunt KAMIŃSKIŁódź
29.Jan KAMIŃSKIGrudziądz
30.Andrzej KARCZMARZEWSKIRzeszów (RKIK)
31.Lech KAŹMIERCZAKZielona Góra
32.Anna KIRCHNERSiedlce (RPK)
33.Marek KLAINBydgoszcz (RPK)
34.Andrzej KOWALSKIWarszawa (Praga)
35.Marcin KRUSZCZYŃSKIKoszalin
36.Krzysztof KRUSZYŃSKIGdańsk
37.Anna KRYSZCZAKKraków (Akademicki)
38.Jan KRZYSZTOŃSzczecin
39.Jerzy KWACZYŃSKIŻyrardów
40.Bogusław LAITLOpole (RPK)
41.Maria Magdalena LASKOGliwice
42.Kamil LINEKWarszawa (Międzyuczelniany)
43.Jolanta ŁACWIK-BECHTPabianice
44.Elżbieta ŁOBACZ-BĄCALŻary
45.Antoni MARCHWICKIKraków (Wojskowy)
46.Henryk MARSZOLIKWodzisław Śląski
47.Maciej MAŚLIŃSKIOstrów Wlkp.
48.Bogdan MĄDERMalbork
49.Kazimierz MICOREKKielce
50.Henryk MIŁOSZEWSKIToruń
51.Katarzyna OGONOWSKAŁęczyca
52.Andrzej OLBROMSKIŁódź (Polesie)
53.Janusz PALARZKraków
54.Małgorzata PAWŁOWSKABiałystok (RKIK)
55.Józef PLUTAChorzów
56.Janusz PRESSKwidzyn
57.Zenobia PRZYBYŁADąbrowa Górnicza
58.Janusz PTASIŃSKIWarszawa (Ursus)
59.Marek RABSKILegnica (RPK)
60.Tadeusz Jacek ROGOŻANysa
61.Małgorzata ROLATarnów
62.Anna ROTKOWrocław (RPK)
63.Katarzyna SYLWESTRZAKBielsko-Biała
64.Izabela SZYMAŃSKABiałystok (RPK)
65.Elżbieta ŚWIERKGdańsk (RPK)
66.Anna TĘCZAJelenia Góra
67.Krzysztof TĘCZAJelenia Góra (RPK)
68.Jerzy TKACZYKPrzemyśl
69.Andrzej WESÓŁRzeszów (RPK)
70.Wiesław WIĄCEKLublin (RKIK)
71.Mirosława WOJCIECHOWSKAWarszawa (RKIK)
72.Małgorzata WOJTATOWICZWarszawa (Mazowsze)
73.Krystyna WOLNIAKSzczecin (Regionalny)
74.Alicja WRZOSEKGdańsk (RKIK)
75.Maciej ZAJĄCKozienice
76.Anna ZIĘBAŻywiec
77.Roman ŻYŁAKatowice (RKIK)



ostatnia aktualizacja: 17-12-2017