Instruktorzy Krajoznawstwa PTTK

Aktualizowane 14 stycznia 2014 roku.

Instruktorzy Krajoznawstwa Regionu

tr>
Nazwisko i imięMiejscowośćRok uzyskania
Abelite RobertSzczecin1994
Adamczyk MirosławBędzin1998
Adamczyk TeresaBędzin1998
Adamczyk WeronikaGniezno2004
Adamiec JacekPabianice1999
Adamski BronisławOpole1995
Adamski MariuszLublin2003
Adamski PiotrWrocław1990
Adamus AdamChorzów1993
Adamus DorotaCzęstochowa1974
Agdan RomanJaworzno2002
Aleksandrowicz MałgorzataŻarnów2009
Anczura HalinaWarszawa2004
Anczura StanisławWarszawa2004
Anders HenrykBędzin1994
Andruch KatarzynaLesko2009
Aniszewski PawełJakubów2001
Aranowski ŁukaszWarszawa2005
Arndt MichałGdańsk2004
Augulewicz JadwigaGdynia2010
Azgier AntoniKrotoszyn2007
Baczyński BogusławTarnów2002
Baczyński JerzyWałcz1996
Badeja ArturOrnotowice1972
Bajor RomanKielce2004
Bałabuch RyszardPuławy1989
Balmowski RadosławInowrocław2006
Banak AndrzejKielce2004
Banaszczyk AlinaWola Krzysztoporska2009
Banaszewski MichałGrudziądz2013
Baraniewicz DanielaJaworzno1981
Baran JakubWola Kalinowska2009
Baranowska-Zelent GrażynaKalisz2003
Barańska WilhelmaBrzeg2009
Barański ZbigniewPłock1987
Baron-Golewska MałgorzataKotlin2003
Barska HalinaKsiężopol2003
Bartkowiak GrażynaGubin2004
Bartoczuk GdyniaGdynia2013
Bartoszewski RyszardDobrzyń2004
Barylak WitoldZąbkowice Śląskie2001
Basak HalinaWarszawa2004
Basak ZbigniewWarszawa2004
Batko JanMyślenice1995
Bąk RobertSłupsk2011
Becht WłodzimierzPabianice2013
Bednarczyk JózefLublin1973
Bednarczyk HenrykaLublin1973
Bednarska JaninaWrocław2005
Bednarska JolantaSkarżysko-Kamienna2004
Bełżecka TeresaChorzów1999
Berent KrzysztofStarachowice2004
Bereszyński BogdanSzczecinek1996
Betcher RyszardGdańsk2004
Białkowski LeszekWarszawa1998
Biel AdamChrzanów2001
Biel JadwigaCzęstochowa1974
Bielak ZofiaBiłgoraj2003
Bielecki RyszardKraków1994
Biernacki KazimierzWrocław1986
Biernat GrażynaDzierżoniów2003
Bigoszewski ZenonDobrzyń2004
Bilińska KrystynaWrocław1989
Birek BeataWarszawa2001
Bisiorkowski TadeuszPabianice1999
Bloch JózefPiaseczno2004
Bloch TadeuszWodzisław Śląski1976
Błaszczak JanLuboń2002
Bławat SławomirGdynia2004
Błotnicki Kazimierz? 2004
Boczkowski LechBydgoszcz2006
Bogdanowicz BarbaraBiłgoraj2003
Bogusz KrzysztofKielce2008
Bogusz MarekBydgoszcz2005
Boguta HenrykLublin2003
Bojar AdamToruń2013
Borcz DorotaDębica2005
Borecki SergiuszWarszawa2009
Borek JózefZabrze1975
Borkowska DanutaSzczecin1999
Borkowska KrystynaSieradz1984
Borkowska StanisławaCzęstochowa1974
Boroń PrzemysławPabianice1999
Borowiec ZdzisławWałbrzych2003
Borowski PiotrNowy Kawęczyn2006
Boszke RomanGdańsk2011
Boszke UrszulaGdańsk2004
Botuliński MarekZabrze2009
Bożyk JerzyKraków1998
Bracławk ZygmuntKatowice1982
Brania EdytaPleszew2004
Breier KrzysztofWałbrzych2012
Bręczewska AnnaLuboń2001
Bręczewski KrzysztofLuboń2002
Brodny FryderykGdynia2000
Brodowska KrystynaSieradz1984
Brodziak EwaŚwieradów Zdrój1997
Bryłka JanKatowice2005
Buczyńska SabinaSzczecin1999
Budzyński ZbysławŚwiecie2000
Bujak ZuzannaWodzisław Śląski1976
Bukraba AnnaRejowiec1985
Bukraba AntoniRejowiec1975
Buraczewska TeresaInowrocław1991
Bury TadeuszGdynia2004
Cegiełka BarbaraGdynia2004
Cegłowski RomanBydgoszcz2006
Celuch KrzysztofToruń2004
Cetera ElżbietaJastrzębie Zdrój1977
Chełstowska BarbaraWłodawa2003
Chmiel AndrzejWłodawa2003
Chmiel JerzyGłuchołazy1995
Chmielewska BożenaPierzchnica2004
Chmielewska KrystynaPolice2001
Chmielewski JanuszPolice2001
Chmieliński HenrykGdynia2004
Chochoł KrystynaRadom2004
Chojnacki StanisławGorzyce1976
Chojnacki TomaszŁódź2003
Chomicka BarbaraGdańsk2004
Chomka Wojciech MikołajGdynia2004
Chrzan JaninaGołkowice1976
Chrubasik MariolaZabrze2011
Chudzik JaninaJeżowe1986
Cicha ElżbietaBuk1970
Cichalewski WładysławOpole1975
Cichocki JanuszKielce1992
Cichocki ŁukaszSzamotuły2009
Cichoń StanisławMyślenice2006
Ciechanowicz KazimierzGdańsk2004
Ciechorz BernadetaBiszcza2003
Ciepał AndrzejBędzin2001
Cieplik JózefSłupsk2011
Cierpiał GrażynaTarnowskie Góry2010
Ciesielski DariuszWarta2012
Cieczkiewicz KrzysztofWłocławek1988
Cop BarbaraCzerwionka-Leszczyny2003
Cop RudolfCzerwionka-Leszczyny2004
Cudera LeszekLuboń2007
Curyl ZbigniewŒwidnica2013
Cywińska LonginaSzczecin2001
Cwołek ZbigniewRadlin1998
Czabak AnnaOpole2013
Czabański EdwardGdańsk2004
Czachorowski AndrzejBiłgoraj2003
Czajkowska KrystynaWłocławek1988
Czapiga JolantaWarszawa2001
Czapnik ZbigniewJaroszowiec2006
Czarnecki PawełŁęczyca2009
Czarnik HenrykaOświęcim1996
Czechowska-Gąbka AleksandraPilchowice1975
Czechowski RajmundToruń2002
Czekalski StanisławSosnowiec2009
Czekała ZbigniewLuboń2007
Czernicka JadwigaWilkanów2009
Czerwiński MarcinPleszew2002
Czyżewska BernardettaBrzeżno2010
Czyżewski MichałBrzeżno2012
Ćmoch ZdzisławLatowicz2001
Ćwiok AlicjaCzudec2004
Ćwiok RyszardCzudec2004
Daniszewski EuzebiuszCzęstochowa1974
Daniszewski RyszardSkarżysko-Kamienna1992
Danusiewicz WitoldŻyrardów1997
Dargacz AndrzejInowrocław2000
Dargacz HalinaGdynia2010
Dąbik RafałGalewice2011
Dąbrowski JanuszWrocław2008
Dąbrowski MarekWarszawa1970
Dendewicz FranciszekSzybowice2009
Dombi TamasWarszawa2009
Drabczyk LeszekJawor1998
Droza WojciechWarszawa2009
Drozdowicz Barbara? 2004
Drużyński AndrzejŻyrardów1997
Drzeżdzon UrszulaWładysławowo2000
Dubilis-Krużyńska ReginaGrudziądz2002
Dubno ZdzisławRzeszów2001
Dudek MonikaBiłgoraj2003
Dudek MonikaGdynia2010
Dudek-Ciróg EwaPrzemyśl2007
Dudziak TomaszWrocław2004
Dudzik PawełWarszawa2004
Dudziński MirosławSzczecin2001
Dunalewicz HenrykWarszawa2001
Dumin-Kozicka MariaLublin2003
Dyrcz-Hawrysz JadwigaGorzyca1998
Dyduch JerzyOświęcim1996
Dygała KatarzynaWarszawa2004
Dygała TomaszWarszawa2004
Dyląg DariuszMyślenice1995
Dylewski JanuszMława2008
Dymarski JerzyKatowice1971
Dziduszko BeataTarnów2008
Dziębowska HelenaWarszawa1993
Dzikowska EwaSzczecin2005
Dzioban KatarzynaWarszawa2004
Dziółko GrażynaKielce2003
Dziura GrażynaJaworzno1982
Dziurawiec TomaszRzeszów2005
Elert KrzysztofOlsztyn1994
Faleńska MałgorzataGdynia2010
Falkiewicz AdamRadom2001
Fedas MałgorzataKrempachy2010
Feliksik AndrzejOlkusz2002
Feluś TadeuszKraków1998
Feret RomanRopczyce2010
Ferlag DorotaWieliczka1998
Fertig Marek? 2004
Fetraœ BożenaWarszawa2013
Fierek RyszardGrudziądz1999
Fijałkowski DariuszKraków2008
Filipiak MariolaBystrzyca Kłodzka1994
Filus BarbaraSiemianowice Śląskie2004
Fischer HalinaWodzisław Śląski1977
Firmowska-Milewska MirosławaŁódź2010
Flis AndrzejOlsztyn1979
Florys KrzysztofKraków2010
Forst SzczepanSiedlce2004
Frąckiewicz EdwardJelenia Góra1996
Frączek WładysławKraków1970
Fruba RyszardWarka2000
Frymark TadeuszBydgoszcz2007
Frysztak WładysławTarnów1983
Fulek AgnieszkaWodzisław Śląski1976
Furmanek-Wnęk TeresaJasło2007
Gabryś TadeuszCzeladź2009
Gadomska KamilaGryfino?
Gadomska ZofiaŻyrardów1997
Gadomski AndrzejŻyrardów1997
Gaik IrenaOstrowiec Św.1997
Gajewski TomaszKoło1997
Ganis MarianKraków1998
Garbaciak KatarzynaCzermin2004
Garbarczyk JolantaGdynia2012
Garczyńska HalinaPrudnik2013
Garus RyszardKielce1999
Garyszewska-Uthaf AnnaWarka2000
Gaudnik KrystynaKatowice1971
Gaweł WiesławPolice1994
Gawlik EwaOstrowiec Św.1999
Gawron AlojzyRuda Ślaska1999
Gąsior HenrykDzierzków1998
Gdaniec Zygmunt ZdzisławWłocławek1988
Geło ElżbietaWrocław1976
Gerej WojciechMiedzna2005
Gerle StanisławaGliwice1996
Gęsikowski ZbigniewKraków2008
Glanowski ArkadiuszKraków2009
Glenc LucjanJastrzębie Zdrój1976
Gładyœ-Kwatek MałgorzataWarszawa2007
Głaz WłodzimierzWrocław2004
Głogowska TeresaWłodawa2003
Głowacka Maria EwaSiedlce2004
Głowacki PawełOjców2009
Głowinkowska Anna GrażynaŻyrardów1997
Główka CzesławSkierniewice2006
Głuszyk BarbaraWarszawa1994
Golc-Stefanów MariaKraków1998
Gołaszewska AnnaGdańsk2003
Gołaszewska MariaWrocław1981
Gołąbek BohdanOpole1996
Gołębiowski JacekWarszawa2013
Gołębski LeszekKraków2009
Gomulewska ElżbietaHalinów2013
Gontek ZbigniewKońskie1992
Gorczyca AdamMielec2002
Gorczyca EdmundSzczecin2001
Gorzawska AnnaRybnik2005
Gorzawski AndrzejRybnik2005
Gostomski ZdzisławChełmno2006
Góra JaninaSosnowiec1998
Góra PawełŁódź2010
Górecka AnnaWarszawa2013
Górecki JarosławKielce1992
Górniak UrszulaHuta Kszeszowska2003
Górnikowska Izabela ElżbietaWarszawa1989
Górnikowski Wiesław StanisławWarszawa1989
Górska JadwigaGdynia2004
Górska JaninaBytom1972
Górywoda ZdzisławBielsko-Biała1999
Grabowska WandaSkierniewice1997
Grabowski JacekSłupsk2011
Grabowski JanuszSłupsk2011
Grabowski PiotrOlsztyn1994
Grabowski ZbigniewGrudziądz2005
Grabowski ZdzisławToruń2013
Grajczak KrystianGniezno2002
Grajkowski DariuszTurek2013
Graziadei StefaniaKatowice1976
Grobosz KrystianJastrzębie Zdrój1982
Grochowski JerzyPaprotnia2004
Grocka DanutaWęgrów2005
Gromadzki HenrykGóra Kalwaria2004
Gronek AlicjaElbląg2010
Gronkiewicz TeresaCzęstochowa1974
Gross StanisławToruń2002
Grygorcewicz BartoszZąbkowice Śląskie2009
Gryl WitoldTarnów2004
Grzemski MaciejOlsztyn1996
Grzesik PrzemysławChrzanów1972
Grzeszczuk JanuszWarszawa1994
Grzęda JanStarogard Gdański2004
Grzybała JacekKielce2003
Guja BogdanJaworzno2005
Gumowski AndrzejGdynia1998
Gutka MariuszOpole1996
Gutowski ArturSicienko2006
Guzik JolantaNowy Targ2001
Gwara Janusz WaldemarWarka2000
Gwizdek BogdanGdynia2010
Gwizdek HalinaGdynia2010
Gwoździk AdolfRydułtowy1998
Hadała Antoni MichałRzeszów2004
Hainter EwaŚwidnica1999
Hajdas CzesławaCzęstochowa1974
Hajler-Lepieszka MariaSłupsk2009
Haluch AdamKraków1996
Hałaburdzin BarbaraŻnin1999
Hamara BarbaraGdynia2004
Hanajda StanisławOlsztyn2002
Hanula StefanBytom1987
Harasimowicz TomaszPiaseczno2001
Hartwich PiotrSolec Kujawski2007
Haude GrażynaŻyrardów2001
Hawrysz MarianKrzeczyn Wielki1998
Heith StefaniaGdańsk2007
Hejza WaldemarDrawno2005
Helbin KazimierzJaworzno1982
Hendler AnnaKielce2003
Herczyński AndrzejŁódź2010
Hermann AndrzejToruń1987
Herok HenrykMysłowice1993
Hirsz MarianMosty2007
Hoffmann GenowefaBydgoszcz2006
Hoffman KrzysztofPleszew2001
Holeksa JanJastarnia1997
Holeksa StanisławaJastarnia1997
Honkisz KazimierzKozy1979
Horbacewicz Stanisław?2007
Hormańska UrszulaLubawka1999
Hormański AdamLubawka1998
Horst ElżbietaPiła2005
Hudzik KrzysztofChrzanów2001
Hupka JózefŚmicz2008
Husak MarcinPrudnik2009
Ibrom ŁukaszRybnik2000
Idzik PawełWleń2011
Imiałek HenrykOlkusz1977
Iwanowski AdrianWarka2005
Iwańczuk EwaBiłgoraj2003
Jachym StanisławSobolów2013
Jackiewicz GrażynaElbląg2002
Jadacki DariuszWarszawa2001
Jadowicki WojciechŁyszkowice2006
Jagiełło AnnaWrocław2003
Jagliński JanLipno2013
Jagła WojciechOlkusz2002
Jagła WojciechBydgoszcz1999
Jagłowska BognaGdynia2004
Jagusiewicz GrażynaBiłgoraj2003
Jakubowski Jerzy JanSztum2001
Janduda AugustynRybnik1975
Janicka BarbaraLuboń2010
Janicka JoannaMińsk Mazowiecki2001
Janiszek MieszkoWarszawa2007
Jankowiak IwonaLuboń2007
Jankowiak MariaWłoszakowice1980
Jankowska MałgorzataLuboń1984
Jankowska MarzenaWarka2005
Jankowski WaldemarGdynia2012
Janowicz StanisławWałcz1996
Janta Połczyński JózefSopot2004
Janton MariaRabka1994
Januszewska WiesławaGdynia2007
Jarosz EdwardKatowice1989
Jarzęcki Leonard KrzysztofGdańsk1974
Jasiński LeonardElbląg2010
Jaskuła MartaSzczecin2005
Jastrzębska AgnieszkaŁódź2009
Jastrzębski CezaryKielce2003
Jaworski KrzysztofŚwiebodzice ?
Jaworski MarcinBędzin2010
Jesionek KrzysztofWrocław1987
Jeszke PiotrWrocław1987
Jędrysik KarolSosnowiec1982
Jędrzejewski HieronimKrajenka1998
Jopek AndrzejSzczecin2001
Jowczyk LeopoldZąbkowice Śląskie1998
Józefowicz MariuszWejherowo2004
Jóźwiak EwaŁagów2007
Jóźwiak LidiaWarszawa2007
Junga JadwigaMrzezino2004
Jurałowicz AgnieszkaBiłgoraj2003
Jurczyk TadeuszBydgoszcz2011
Jurecki MichałKraków2012
Jurek DariuszSosnowiec2010
Jurek TadeuszBrzeg2002
Jurek KrzysztofSosnowiec2013
Jurkowska JadwigaSzczawnica2013
Juszczuk JacekWarszawa1995
Kaba AlicjaJaworzno2013
Kaczmarczyk ElżbietaStargard Szczeciński2000
Kaczmarczyk EngelbertOrzesze-Jaśkowice1974
Kaczmarek KrzysztofKalisz2003
Kaczmarek PawełPoznań1989
Kaczyński JakubGdańsk2001
Kadłubkiewicz StanisławKraków2004
Kalinowski AdamGdańsk2010
Kalinowski PiotrGliwice2004
Kalsztein KarolGdansk2001
Kałabun DominikaElbląg2013
Kałabun JolantaElbląg2006
Kałka StanisławPleszew2002
Kałuszko JacekOtwock2001
Kałuża ElżbietaRzeszów1986
Kamińska EwaGrudziądz2013
Kamiński RobertOstrowiec Św.2005
Kanabus IwonaKonstancin-Jeziorna2002
Kania Marian AntoniKrosno1986
Kania WłodzimierzWarszawa1993
Kapczyński RyszardBytom2004
Kapecki JanuszSzczebrzeszyn2003
Kapłon JerzyKraków1998
Kapusta JacekKraków1988
Kardyś Henryk JózefMielec1980
Karger WiesławGdańsk1999
Karnowski JerzyPłock1987
Karolczak JolantaGdynia2013
Karpińska Urszula EustachiaŻyrardów1997
Karpiński JarosławNowa Iwiczna2002
Karpiński ZdzisławTarnów2004
Karwańska HannaLublin1996
Karwański TadeuszLublin1996
Karwowski JerzyPłock1987
Kasprzak DobrochnaKoźmin Wlkp.2007
Kasprzyk KrzysztofStarachowice1999
Kassian AndrzejRybnik1974
Kaszewski JacekWłocławek2005
Kawka AndrzejKołobrzeg1996
Kaznocha JanTczew2004
Kazubal AleksandraRzeszów1975
Kaźmierczak GrażynaWronki2002
Kaźmierczak LechZielona Góra2009
Kempiński HieronimKalisz2003
Kędzierski ArkadiuszŁódź1999
Kępczyńska AlinaMiędzyborów2001
Kiełb JerzyNysa1995
Kizierowski MaciejWrześnia2008
Klain MarekBydgoszcz2008
Klaman EdwardGdańsk2008
Klim TeresaGdańsk2004
Klimaszewski MarianRawicz1980
Klon AndrzejWodzisław Śląski1976
Kłosok MonikaBytom1971
Kłusek AntoniŚwiętochłowice1993
Knapik ZbigniewPoznań1978
Knapska KatarzynaPiastów2001
Knapski DariuszSkierniewice2001
Knopczyk EwaPoznań1984
Knopik SabinaZawadzkie2003
Kochelak JózefaSzczecin1999
Kocjan KazimierzBolesław2001
Koguciuk TadeuszWałbrzych2010
Koguciuk TeresaWałbrzych2010
Koliszko PiotrJelenia Góra1990
Kołodziejczyk Stanisław Olszanka1996
Komisarczuk KatarzynaLublin2003
Kondarewicz KrystynaSzczecin1987
Kondek JerzyGrudziądz1999
Koneczna AgnieszkaGdańsk2004
Koneczna-Adamus DanutaGdańsk2004
Konieczna ŁucjaKalisz1997
Koniuszewska SwietłanaSosnowiec2012
Konopacki AndrzejKielce2008
Konopacka DanutaOpole2004
Kopalska IrenaCzęstochowa1974
Kopczyk ZbigniewOlkusz1977
Koprysz SławomirChełm1985
Koral MariaTarnów2001
Kordowiecki PawełŚwidwin2005
Kordylasiński AndrzejCedynia1999
Korzeniewski Franciszek JanWłodawa1979
Kosowicz MichałGrudziądz2005
Kostecka AlicjaKraków1998
Kostuch WiesławaKraków1998
Kostyszak JózefBystrzyca Kłodzka2004
Kosylak TatianaŻarnów2011
Koszmider JanLegnica1984
Kosztyła StanisławaKrosno1978
Kościański LechKościan2009
Kościelny HenrykDąbrowa Górnicza1998
Kośmider UrszulaKraków1998
Kotowski ArturSzczecin2005
Kotowski EdwardGdynia2004
Kotula Elżbieta BarbaraSzczerców2007
Kotulewicz MałgorzataWrocław1974
Kotwica ZbigniewOstrowiec Św.1997
Kowalczyk AgnieszkaOpatówek2006
Kowalczyk EwaPilawa2004
Kowalczyk PawełPilawa1996
Kowalczyk WojciechJaworzno1980
Kowalewska EwaSzczecin2003
Kowalska MonikaSkarżysko-Kamienna1992
Kowalska TeresaWejherowo2010
Kowalski GrzegorzSkarżysko-Kamienna1992
Kowalski JerzyKraków1995
Kowalski RomanToruń1999
Kowalski WaldemarKielce1996
Kownacki LeszekCiechanów2010
Kozak RafałŻarnów2011
Kozanowski EdwardBydgoszcz1996
Kozioł-Załęska IrenaWrocław1976
Kozłowska DorotaDąbrowa Górnicza1997
Kozłowska ElżbietaKruszwica1999
Kozłowska HelenaBraniewo2010
Kozłowski AdamKościan2008
Kozłowski CzesławBraniewo2010
Kozłowski EdwardWarka2000
Kozubal AleksandraRzeszów1975
Kożuchowski KrzysztofPaprotnia2010
Kraczek IrenaBiłgoraj2003
Krajewski DariuszOpoczno1994
Krajewski TomaszKulin2005
Krakowska KatarzynaŁódź2001
Krakowski JacekŁódź2001
Krasicka IrenaOpole2007
Krasoń MartaKatowice1972
Krause RafałGdańsk2004
Krawętkowski TadeuszOstrowiec Św.2005
Krawiec ReginaJastrzębie Zdrój1982
Kreyczi-Panaś IrenaJelenia Góra1988
Krośniak AnnaTarnów2004
Krotofil HenrykCzerwionka-Leszczyny2003
Król StanisławWitków Śl.1999
Król WojciechLwówek Śląski2011
Kruk WiktorKonala2003
Kruk Włodzimierz StanislawSiewierz1994
Krupa StanisławWarszawa2001
Krupa RyszardSiemianowice Śl.2007
Kruszyński KrzysztofGdańsk2011
Kryst BożenaKalisz2003
Krzypkowska DanutaCzęstochowa1974
Krzysztyniak TomaszChełmno2006
Kubis FranciszekKatowice1994
Kubiszewski AndrzejGdynia2002
Kublik IwonaWrocław2007
Kublik MarekWrocław2007
Kucharski KrzysztofOstrowiec Św.2005
Kławucińska-Stanny AgnieszkaGrudziądz2000
Kuczer RyszardLubsko1999
Kuczkowska HelenaGdynia2006
Kuczmarz ŁukaszTyczyn2004
Kućka-Noworyta JolantaOświęcim1996
Kudlicki JerzyOtwock2002
Kukowski StanisławElbląg2010
Kukuła ZbigniewWrocław2008
Kula JoannaZawiercie2008
Kula StanisławZawiercie2008
Kula SzymonGdynia2007
Kulak RobertKielce2003
Kulczyk HenrykWrocław2013
Kunicki MarianŻory1974
Kurczych MariaKalwaria Zebrzydowska1996
Kurzyna MaruabBiłgoraj1988
Kuśmierz EugeniuszWarszawa1989
Kuta JoannaZawiercie2008
Kuta SławomirZawiercie2008
Kutyła EwaRadom2003
Kużelewski DariuszBiałystok2009
Kuźmiński LeszekKłodzko1988
Kwatek RafałWarszawa2004
Kwiecień JaninaMyszków1974
Lach AndrzejPiaseczno2004
Laitl BogusławOpole2008
Lamprecht BohdanGdynia2007
Lasko MariaGliwice1985
Lasocki KazimierzGdynia2008
Lasota JakubTarnobrzeg2013
Latacz ZdzisławZawiercie1971
Lecka ZofiaChełm1999
Lehman KrystynaGdańsk2010
Lehmann MichałBydgoszcz2004
Lennert WiesławaOświęcim1996
Leś LeszekJaworzno1982
Leśniak AdamSiedzina1994
Lewanderska EwaGdynia2006
Lewanderski JulianZbylitowska Góra1988
Lewandowska BeataGrudziądz2013
Lewandowski AndrzejWarszawa1984
Lewicki KrzysztofPiaseczno2004
Lewiński ZbigniewWłocławek2012
Liebert KazimieraByczyna2004
Lindner AndrzejSzczecin1999
Lipiec AnnaPotok Górny2003
Lipiec JoannaBiłgoraj2003
Lipińska JoannaWarszawa2011
Lisica MariaRadom2001
Lisoń PelagiaRuda Śląska2005
Litwin AntoniOlszyna1997
Litwiniak MariaRumia2005
Litwinczuk GrzegorzGdańsk2011
Lorenz RyszardWarszawa2000
Lubas MagdalenaRzeszów2010
Lubaszewski ZbigniewChełm2003
Lustych AndrzejStalowa Wola1986
Łabza ZygmuntChrzanów2005
Łach FranciszekMirzec1999
Łachacz AndrzejOlsztyn2009
Ładniak BeataGdynia2010
Ławrynowicz WitoldElbląg2002
Łazowski TadeuszBielawa1994
Łątka KazimierzBaniocha, Pilawa2004
Łuć StanisławWarszawa2006
Łukiewski PiotrGrudziądz2005
Łukomski GrzegorzRadom2001
Łupicki WłodzimierzMława1999
Łysejko ApoloniuszGdynia2007
Łyszczarz MichałKatowice2010
Macewicz Zenon KlemensOpole1978
Machała JanCieszyn2007
Machlański PiotrŁódź1998
Machnik WiesławGliwice1975
Machnio AleksandraZabrze1975
Machura ZbigniewLelów2008
Maciejak DariuszWarszawa2009
Maciejewska LidiaWrocław2008
Maciejewski KrzysztofWrocław2008
Maciejuk FranciszekTrzebiatów2001
Maciołek MieczysławBystrzyca Kłodzka1994
Madej JanJastrzębie Zdrój1982
Magnuszewski RyszardKraków1980
Majer Anita AnastazjaGubin2004
Majewska HannaBytom1972
Majewska HelenaKrzeszowice2003
Makieła KazimierzWarszawa2007
Makiła RenataWejherowo2010
Makowski LeszekJaworzno1981
Makurat BarbaraGdańsk2013
Malec JadwigaTarnów2004
Malińska AnnaRybnik1976
Malinowski AndrzejStarogard Gdański2004
Malinowski WojciechSzamotuły2002
Maliszewska BarbaraJaworzno1982
Małyszka MariaWodzisław Śląski1976
Marchewa AnnnaLublin1987
Marcinkowska JolantaElbląg2010
Marcinkowski AndrzejPolice2005
Marczewska EwaŁódź1999
Mariańska ZofiaCzęstochowa1974
Marjańska AgnieszkaCiechocinek2012
Marjański MaciejCiechocinek2012
Markiewicz StanisławSzczecin2001
Markowiak AgnieszkaWarszawa2004
Markowski BogdanPabianice2001
Marszałek ŁukaszSłupsk2011
Maszkowska DonataOlsztyn2006
Maślanko GrzegorzPoznań1997
Maślińska Elwira IrenaOstrów Wlkp.2006
Matoga AntoniZabrze1971
Matoń MaciejGdańsk2004
Matusiak WitoldLuboń2007
Matuszewski JerzyKatowice2009
Matyja ZdzisławBieruń Nowy1989
Mazur AndrzejŻory1996
Mazur GrażynaZawiercie2008
Mazur LeszekKraków1994
Mazurek JanuszPrzeworsk2001
Mączka DorotaSiedlce2005
Mąder BogdanMalbork2012
Mąder JolantaMalbork2013
Mecha ErwinChorzów2006
Mężyk AlicjaOstrowiec Świetokrzyski2009
Miazga HenrykJaworzno1977
Michalczyk LeszekKościan2008
Michalik Henryk RyszardKwidzyn1998
Michalska-Suchoplujew MałgorzataRuda Śląska2002
Michalski JerzyRybnik2003
Michalski MieczysławLegnica1994
Michalski PiotrPrzemyśl1995
Michalski MirosławWarszawa2011
Michalski StanisławKraków1994
Michaluk MirosławDęblin1996
Micorek MariannaKielce1996
Mieczkowski KrzysztofPasłęk2007
Mieczyńska AnnaWarszawa2001
Mielcarz HenrykStrzelce Opolskie2003
Mielewska JustynaGdynia2010
Miernik KatarzynaSzczecin2005
Mierzwa BogusławSiemianowice Śląskie2005
Mierzwińska JoannaPszów2001
Migacz PawełZąbowice Śląskie2009
Mikłasz ZygmuntTarnów2004
Mikołajczyk AndrzejWarszawa2013
Mikołajczyk AndrzejMiędzyrzecz2004
Mikołajczyk JacekDobczyce1998
Mikołajczyk MariaKraków1998
Milewicz PawełKońskie2013
Milewski JanuszOpole2004
Miłakowski JerzyBytom1972
Mirecki BernardRybnik1975
Mirek AntoninaTarnów2004
Misaczek MarzenaTarnów2009
Miśkowiec PawełRabka Zdrój2010
Mizeracka ZofiaWarszawa2006
Mleczak JanuszLubań1975
Mojżysz KonstancjuszCzyżowice2011
Mojżysz MirelaCzyżowice2011
Molenda MirosławaDąbrowa Górnicza2001
Molendowicz WładysławChrzanów2001
Morajda LucjanBystrzyca2004
Mosingiewicz AntoniWarszawa1984
Motak AnnaLegnica2009
Motal RyszardKraków1994
Motyl SebastianBusko Zdrój2112
Musiałkowska BeataZielona Góra2009
Musielak EugeniuszWrocław1996
Mularczyk UrszulaWieliczka1998
Murszalik MariaRybnik2005
Musiolik LonginRybnik1974
Mykała AndrzejLubań1997
Myśliwiec StanisławWodzisław Śląski1976
Myśliwiec WojciechDąbrowa Górnicza1998
Nabożny PawełTarnów2004
Nachowski StefanTarnów2004
Nackowski StefanDąbrowa Górnicza1982
Nastrożny JerzyWarszawa2006
Naumczyk PatrycjaLegionowo2006
Nawrocki MirosławChorzów2011
Nazarczyk DariuszWarszawa2001
Nazaruk DanielSłupsk2010
Nehring JuliaGrudziądz2005
Nieczajew AleksanderSzczecin1994
NiedżwedŸ KrzysztofGdynia2013
Nielek AleksandraSzczecin2005
Niemczyk RyszardZawadzkie1984
Niezgoda ŁucjaKraków1998
Niklewicz ZdzisławRuda Śląska1975
Nikołajew-BanaszewskaGrudziądz2013
Nitka MałgorzataKatowice1973
Nitoń AntoniJaworzno1980
Nabzdyk IwonaRadom2001
Nackowska StefanDąbrowa Górnicza1982
Nowacka WiesławaSzczecin2001
Nowak AndrzejOlsztyn2006
Nowak KrzysztofGdańsk1999
Nowak MariaLuboń2007
Nowakowska BarbaraWłocławek1986
Nowakowska IngaŁódź2001
Nowakowska IzabellaŁódź2001
Nowakowski RyszardSzczecin1996
Nowicki JacekWarszawa1978
Nowik JerzyOpole1977
Nowiński Jerzy TomaszŻary1999
Naworyta LeonardWągrowiec1981
Nycz KarolChełm2010
Ochnio Zbigniew MarianGarwolin2004
Ochojska UrszulaRybnik1999
Oczadły JolantaDąbrowa Górnicza2001
Oczkowski WacławChrzanów2003
Okoniewski StefanSzczawno-Zdrój1997
Okuniewski BolesławGdynia2006
Olech MieczysławKielce2003
Olejniczak Ludwik PiotrPoznań2001
Olejnik AnnaBolesławiec2008
Olejnik Stefan MarianBolesławiec2008
Olesińska WandaCzęstochowa1974
Olkowska-Woźniak BeataElbląg2006
Onyszko GrzegorzSosnowiec2012
Opaliński GrzegorzWarszawa1995
Orawczyk FranciszekKraków Nowa Huta1998
Orłowski ZbigniewMysłowice2004
Orzechowska AnnaGdynia1999
Osiecka MirosławaLuboń1997
Osipowicz ZbigniewGdynia2007
Osowski JulianWarszawa2013
Osowski MaciejGdynia2012
Ostrowski MirosławElbląg2007
Owczarek AleksandraOpole2007
Owczarek JanJelenia Góra1998
Oziębło AgnieszkaWarszawa1999
Pabian HenrykJaworzno1982
Pabiszczak Leon?2003
Pachowicz WładysławGorzów Wielkopolski2011
Paderewska Aleksandra? 2004
Pająk MichałŁódź2010
Pabian HenrykJaworzno1982
Pakuła TeresaWrocław1975
Palczewski HenrykKraków2004
Paluch ElżbietaLegnica2009
Paluchowska ZofiaCzęstochowa2005
Paluszek Sławomir JanuszChełm2005
Pałasiewicz RomanOpole1983
Pałecz DariaCzęstochowa2010
Panfil PawełGdynia2011
Panic AlojzyLubin1998
Papuga IrenaJaworzno1980
Paradowski PiotrGdynia2007
Paradysz JanPrzemyśl2007
Pasek WojciechKońskie1992
Pawelec WiesławSosnowiec2001
Pawełczyk BartoszPabianice2004
Pawkowska KatarzynaWarszawa2005
Pawlak KarolinaWarszawa2007
Pawleta NorbertKrapkowice1975
Pawlik ZbigniewOstrowiec Św.1997
Pawłowski AdamGdynia2007
Pawłowski JacekStarachowice1998
Pawłowski TadeuszTarnów2004
Pazoła LidiaŚroda Wlkp.2008
Pelczar MariaGrudziądz2004
Penkowski JerzyBydgoszcz1999
Pepasiński AdamKielce2010
Perenc MaciejRzeszów1998
Perfeniuk JerzyWodzisław Śląski1976
Perz IreneuszGdańsk2004
Petera WojciechWarszawa1996
Pęcherzewski KazimierzGdynia2004
Pęciak BogusławaSzczecin1994
Pękalska ElżbietaGdańsk2003
Piasecka AleksandraPyzdry2003
Piasecka GabrielaKraków1996
Piasecka GrażynaKielce2003
Piątkowski TadeuszGdynia2000
Pieczonka BeataKsiężopol2003
Piegza JaninaDomaszków2004
Piekarz TadeuszBytom2010
Pieklik MariaPuławy2003
Pielich JacekSzczawno Zdrój2010
Pieniążek TadeuszKraków1998
Pietrzak AntoniWłocławek1986
Pietrzykowska WandaBydgoszcz1987
Pigulla RudolfBytom1972
Piksa AlfredJastrzębie Zdrój1982
Pikul JerzyPińczów1992
Pilarczyk ZenonGubin2004
Pintal LeszekBiłgoraj2003
Pinter MagdalenaWłocławek1988
Pioterek ZofiaWejherowo2010
Piotrowski JerzyTarnów2004
Piórkowska MariaGdynia1998
Pisarczyk JurgenŁaziska Górne1989
Pisarski JarosławWarszawa1996
Piskozub KrystynaKraków1998
Piszczako ZbigniewOlsztyn2002
Piwoński MichałMysłowice1997
Piwoński ZenonPoznan1976
Piwowar BogumiłaChorzów2002
Piwowar StanisławJastrzębie Zdrój1982
Pleń ZofiaChorzów2005
Plezia RafałLegnica2003
Pluta StanisławOzimek1996
Płachtej AndrzejOpole1971
Płomiński WojciechGdynia2000
Pochcioł StanisławTurza1979
Podborna WiolettaGdynia2003
Podsiadły WiesławGrudziądz2004
Pol ZbigniewKalisz2006
Polański StanisławRzeszów2005
Politańska StefaniaCzęstochowa2010
Polak MariaRybnik2004
Popiel JanKraków2012
Popiel LidiaKraków2013
Popiołek JerzyOlsztyn2011
Popławski DariuszToruń1999
Porożyńska-Krak BarbaraGdynia2007
Pośpiech EmilianRogów1977
Potocki JacekMysłakowice1993
Prabucki JanLubań1989
Prachowski FlorianGołkowice1976
Praus ElżbietaKatowice2005
Prentki MarekPoznań1984
Proksa StanisławJaworzno1977
Prokurat LechJaworzno1982
Promiński OlgierdPoznań2001
Prusak ZbigniewKcynia1993
Pruska-Nieroda RenataStargard Szczeciński1994
Przeździecki AndrzejGoleniów1994
Przybylski JerzyGdynia2010
Przybył GrażynaPoznań1997
Przybyła ZenobiaBędzin1997
Przybyszewski WojciechSzczecin2005
Przyłębski EdwardZielona Góra1997
Ptasiński ArturSosnowiec2010
Puc WojciechPrzemyśl2007
Pucek WłodzimierzPoręba1994
Pyœk RobertWarszawa2013
Pyzro DariuszKsiężopol2003
Rabski MarekLegnica2010
Radliński WojciechWrocław1996
Radomska MałgorzataGliwice1996
Radzik TadeuszSzczecin1996
Rakowiecki GrzegorzGrudziądz1989
Ramułtowski IreneuszGdynia2007
Ramus IzabelaDobrzeń Wielki2003
Raróg JaromirPrzeworsk1998
Rączkowska ZofiaWarszawa1989
Rączkowski TomaszKraków1997
Rembalska DorotaKielce1996
Reszka UrszulaGdańsk2000
Rewiński JózefGóra Kalwaria2004
Rochniński MarianToruń2002
Rokiciński AndrzejRadom2003
Rola LeszekBorki2005
Rolle JanGdańsk2007
Romaszewski BogusławZąbkowice Śląskie1996
Romiński WacławNysa1978
Ronduda AndrzejOstrowiec Œw.2112
Rosa JózefWrocław1989
Rosicka MariaGdynia2004
Rosińska EmiliaPłock2001
Rosińska JaninaChełmno2007
Rostanowski MarekGdynia2004
Rozenbangier MirosławGdynia2002
Rożej Iwona AgnieszkaPrzeworsk1998
Rożnowska MałgorzataKornowac-Kobyla2001
Rój AnnaBędzin2010
Rudziński ZbigniewGorzów Wielkopolski2011
Rumprecht ZofiaOlkusz2005
Rusek Marcin PiotrRadom2001
Rusek WładysławKraków1997
Rusin AntoniJaworzno2005
Rutkiewicz LidiaRybnik2003
Rutkowska WieraWodzisław Śląski1977
Rutowicz MałgorzataKraków1995
Rybak MarekSzczecin2005
Rychlik BarbaraCzęstochowa2005
Ryczaj HelenaRuda Śląska1972
Ryczańczyk RóżaTrzcińsko Zdrój2005
Rydel-Piskorska ElżbietaKonstancin-Jeziorna2002
Rymczuk TeresaWłodawa2003
Rynkiewicz DanutaJelenia Góra1980
Rzechuła IrminaGdańsk-Oliwa2000
Rzemieniuk RomanPłock2001
Sadawa JerzyJastków1994
Sadowy AndrzejWarszawa2008
Sadowy JoannaKraków1998
Sagan EwaSosnowiec1998
Salij-Pająk LucynaWojkowice2000
Sapok ReinhardRuda Śląska1977
Sapota IrenaRadzionków1971
Sarpalius RobertGdańsk2001
Sawicki MarcinŁódź1996
Sąsiadek MałgorzataRopczyce2010
Schydło WalterBytom1972
Senczyna UrszulaBiłgoraj2003
Serlšg JózefKamienna Góra2000
Sidorowska ElżbietaCyców2003
Siedlecka JadwigaWarszawa2001
Siedlecki TadeuszWarszawa2001
Sierakowski MarianBytom1972
Sikora StanisławGdańsk2004
Sikorska AnnaSolec Kujawski2007
Sikorski AndrzejWarszawa1995
Silska ZofiaBydgoszcz2007
Sitarski BogdanKielce2004
Siudak ZbigniewTarnów2004
Skadorwa TymonKoszalin2004
Skawina GrażynaRzeszów2008
Skomorowska JadwigaJaworzno1982
Skonieczny RyszardŻory2001
Skorupka EugeniuszSiedlce2005
Skrobiś ErykJastrzębie Zdrój1976
Skrok WaldemarOstrowiec Św.1992
Skrzypiński RafałGdynia2004
Skrzypkowski TomaszCelestynów2003
Skurzyńska JaninaCzęstochowa1974
Słanina PiotrCzyzowice2005
Sławiński HenrykLubań1994
Sławiński TadeuszLubań1997
Słowicki StanisławCzęstochowa1974
Smagacz AnastazjaTarnów2008
Smolański JózefSzczecin2005
Smołka NorbertCzerwionka-Leszczyny2004
Smyk RadosławWarszawa2007
Snopek AdamWarszawa2009
Sobczyński AdamŁódź2009
Sobek BarbaraGdynia2000
Sobiegraj MarekMyślibórz1994
Sobierajska AntoninaJelenia Góra1987
Sobierajska Teresa AnetaJelenia Góra1997
Sobieski SławomirJelenia Góra2001
Sobkowiak UrszulaBydgoszcz2008
Sobolewska HalinaChełm2010
Sobytkowski RafałPabianice2004
Sochacka ElżbietaBytom1972
Solecka ZofiaGliwice1977
Soroka MałgorzataGdynia2006
Sosnal AlinaPińczów2008
Sosnowska DanutaRumia2007
Spława-Neyman MariaKielce2003
Sput KrystynaMysłowice1981
Stabla MichałRadlin2006
Stafin StefanJastrzębie Zdrój1982
Staliś MarianWłocławek2008
Stanek BarbaraOlkusz2000
Staniów PiotrWrocław2003
Stankiewicz WojciechPoznań1976
Stankiewicz ZbigniewBielsko-Biała1979
Staszak Aleksandra MariaŚroda Wlkp.2008
Staszków KazimierzNysa1980
Stawowczyk JanŚwiętochłowice1998
Stefaniak CzesławRumia2006
Stefanów-Golc MariaKraków1993
Stenka TomaszBydgoszcz2012
Stępak EugeniuszRopczyce2008
Stępel ZdzisławGliwice1977
Stępel ZygmuntMiędzylesie1997
Stępniak MariaCzęstochowa1974
Stępniak TomaszLegionowo2012
Stolarczyk HenrykJaworzno2005
Stolzmann WłodzimierzPoznań1994
Stopa BogusławJaworzno1982
Strąk JózefKatowice1982
Strojna EwaTarnów2004
Strojny StanisławGdańsk2004
Strokowska AnnaGliwice1977
Strzeszewski RobertBoguszów-Gorce2010
Stukowski AleksanderPoznań1994
Stwiertnia MariaWodzisław Śląski1976
Styrnol AndrzejRybnik2005
Styś AdolfŁańcut1994
Subel AlicjaLibiąż2009
Suchecka KrystynaChojnów1979
Suchomski HenrykRadom2001
Suprowski KazimierzKraków1997
Surówka KazimierzRaba Wyżna2003
Suszyński ZbigniewWłocławek2009
Sygudzińska StefaniaRybnik1974
Szabałkin JanuszGryfino1994
Szafraniec RenataSiemianowice Śląskie2001
Szajda UrszulaSzczecin1994
Szałas HelenaZłotoryja1987
Szafińska KrystynaŻarnów2008
Szarejko (Piklikiewicz) BożenaPasłęk2002
Szatkowski MariuszWrocław1999
Szczęsny PiotrWodzisław Śląski1979
Szczepaniak HelenaGdynia2010
Szczygieł KrystynaZabrze1972
Szczyptański MichałGdynia1998
Szelesak JerzyRybnik2003
Szelner TomaszJaworzno1981
Szendzielorz LeszekMazanowice1976
Szepiel AdamBiałystok2011
Szerląg JózefKamienna Góra2000
Szmigielska NoemiKorczew2004
Szmit AndrzejGdańsk2003
Szociński JerzyJanowice Wielkopolskie1978
Szodkowski ZygmuntKutno2013
Szopa AndrzejPrzemyśl2003
Szopa GrzegorzPrzemyśl2002
Szotta WładysławSzczecin2001
Szóstak WojciechOstrów Wlkp.2006
Szpiech KrystynaKraków2008
Szrajber DanutaSopot2004
Szrajber MichałWarszawa1998
Sztajerwald JerzyWarszawa1999
Szulc JolantaGrudziądz2001
Szumański KrzysztofGdańsk2010
Szumilewski ZbigniewWłocławek1987
Szuszkiewicz StanisławTarnów2004
Szuwar AleksandraWarszawa2007
Szydło WalterBytom1972
Szymańska IzabelaJurowice2013
Szymańska KatarzynaRumia2004
Szymańska-Bociek WiolettaGrudziądz2000
Szymańska-Kujawa UrszulaRzeszów2008
Szymański BohdanRzeszów2005
Szymczak WacławRawicz2006
Szymczuk Błażej PiotrŁódź1999
Śledziński RobertSzczecin1994
Śliwa StefanTrzebina2003
Śliwa-Wielesiuk HalinaGdańsk2004
Ślusarczyk JulianKraków1998
Świątek-Mazur BożenaOpoczno2009
Świder MariaTarnów2001
Świerk ElżbietaGdańsk1997
Świerk PaulinaGdańsk2006
Świerszczewicz AndrzejBielawa1994
Tarała TomaszGdynia2013
Tchorowska DanutaElbląg2002
Timofiejew-Dziembowska HelenaWarszawa1993
Tobiś JanuszPraszka1999
Tokarczyk BernadettaUrzędów2003
Tokarczyk KrzysztofUrzędów2003
Tokarz JózefKoszalin1975
Tomala ZbigniewSzczecin2001
Tomaszewska JoannaWarszawa2009
Tonia MarianPrzeworsk1998
Totuń Krzysztof AndrzejLeżajsk1980
Traczyk ElżbietaLublin2003
Trawicka MartaGorawino 482000
Trawiński PawełOlsztyn1998
Treichel JacekPokrzywno2010
Treichel MarlenaPokrzywno2013
Trella-Lewandowska GizelaGdynia2010
Truś RadosławGliwice2003
Trybowska ElfrydaRabka1994
Trzaska BogusławaŻywiec1996
Tumidajewicz WojciechWałbrzych2001
Tumiłowicz Zbigniew? 2004
Tumski KazimierzWrocław1972
Turlej MarekPyskowice1982
Tworek JózefChełm1979
Tylutko ZbigniewGliwice1979
Tysler MarcinKarpacz2005
Tysler MatyldaWarszawa2005
Tytko BogdanCzernica1998
Tywoniuk PawełCelestynów1999
Uchacz MarianKraków1998
Ufhof-Goryszewska AnnaWarka2000
Uracz AndrzejOjców1997
Urbanik EdwardToruń2006
Urbaniak DanutaOpatówek2006
Urbankiewicz LesławWłocławek2012
Urbański JerzyRadom1996
Uznańska BeataDąbrowa Górnicza1998
Uznańska DorotaDąbrowa Górnicza1997
Wacewicz MirosławSzczecin2001
Wachowski LeonRacibórz2002
Wadowski AndrzejBusko-Zdrój2008
Wajda StanisławGorzyce1976
Wajer PiotrKruszwica1999
Walczak TadeuszOlsztyn2011
Wandowicz WaldemarWarszawa2002
Warczyńska AleksandraSwarzęc2013
Warmuła AntoniRybnik2005
Wasilewski JerzyŁódź2009
Waszczuk JanSiedlce2004
Waszkiewicz AnnaTarnów2001
Waśko TomaszGdynia2004
Wawrowicz AlfredJastrzębie Zdrój2001
Wawrzynek LeonRybnik2006
Wawrzyniak MarekWarszawa2001
Wąsikowski AndrzejKielce1992
Wątroba AnnaMyślenice1995
Wesołowski JarosławZawiercie2008
Wesół AndrzejRzeszów2013
Węgrzynowicz MarceliSkierniewice2006
Wiatr KrzysztofKońskie2112
Wiatr ZenonPoznań1999
Wiącek MarekPiaseczno2004
Widera ErykDomecko1996
Wieczorkowski TomaszKutno2013
Wieliński BogusławSopot2007
Wiernicka IrenaRadom1999
Wierzchowiecki JerzyDęblin1996
Więcek AgnieszkaWola Kalinowska2009
Wiglusz MarianPrzemyśl1994
Wikieł-Lasota EwelinaWęgrów2013
Wiktor ArturBoguchwała2001
Wiliński ZbigniewOtwock2004
Wilk HenrykBytom1972
Wilk RyszardWarszawa2007
Winogrodzka EmiliaCzęstochowa1974
Wiszniewska EmiliaŚwidwin2005
Wiśniewski AndrzejElbląg1979
Wiśniewski ArturInowrocław2006
Wiśniewski MaciejGrudzišdz2013
Wiśniewski StanisławGliwice2005
Wiśniowski JanKatowice2005
Witalski RyszardWarszawa1993
Witamborski PawełKraków1996
Witkowska BożenaWłocławek1979
Włodarczyk AndrzejWodzisław Śląski2005
Włodarczyk AnnaSiedlce2002
Włodarczyk ArkadiuszSiedlce2002
Włodarczyk JanSkarżysko-Kamienna1992
Włodawska MartynaWarszawa2004
Wodecki CzesławWodzisław Śląski2004
Wojciechowski BolesławŁódź2006
Wojciechowski KazimierzLubań1989
Wojciechowski ZbigniewWrocław1978
Wojcieszak BenedyktGdańsk2007
Wojtania TeofilaCzęstochowa1974
Wojtyczka IzabelaŁódź2007
Wojtyczka JózefMilicz1988
Wojtyczka PawełŁódź2007
Wolan JacekGdynia2004
Wolniak KrystynaSzczecin1994
Wołek HannaKraków1998
Wołoszyn MałgorzataKosyń2003
Woś ZbigniewJaworzno1982
Woźniak GrażynaJaworzno1982
Woźniak LidiaMiędzyrzecz2004
Woźniak MarekJaworzno1982
Woźniak TeresaCzęstochowa1974
Woźniakiewicz WładysławWrocław2003
Woźnica WojciechWrocław2010
Wójciak StanisławRopczyce1988
Wójcik KrzysztofPiątek2009
Wronka LudwikRybnik1974
Wronkowska KrystynaLuboń2011
Wróbel ŁucjaGdynia2004
Wróbel StanisławSiemianowice Śląskie2001
Wróbel TadeuszWilkanów2001
Wróblewski JózefKatowice1998
Wyputa NorbertRybnik1979
Wysocki AndrzejZabrze2002
Wyszyńska-Klorek AnnaBuk1984
Wyzina WojciechChrzanów2001
Zacharewicz GrażynaSzczecin1999
Zaczek BarbaraPoznań2005
Zadyrska AnnaKraków1997
Zagłoba-Zygler ZbigniewPrudnik2004
Zając DariuszRadom1996
Zając DorotaPiaseczno2010
Zając MaciejKozienice2011
Zając MarianWodzisław Śląski1998
Zajączek ReginaRogalinek1997
Zajączkowski CzesławKraków2012
Zakrzewska MariaWłocławek2004
Zakrzewska RenataCelestynów1999
Zakrzewski MarianWarszawa1995
Zalewski JerzyWejherowo2010
Zań PawełBiłgoraj2001
Zaradny MirosławPleszew2002
Zaremba ZbigniewSzczecin1994
Zarębski RajmundJaworzno2005
Zaręba WiesławGrudziądz2005
Zarzecki ZenonWodzisław Śląski1989
Zarzycki ŁukaszKielce2013
Zasławski Julian JanJawor1998
Zawilińska BernardettaKraków2009
Zawiślak LechTarnów2004
Zdrzałek HenrykChorzów2002
Zdunek JózefKrotoszyn1978
Zdzierski MarekWrocław2005
Zemela RóżaLubliniec1979
Zielińska RenataOpoczno2009
Zielińska TeresaWarszawa2002
Zieliński KrzysztofKielce2007
Zieliński MichałLublin2005
Ziernik JarosławŚroda Wlkp.2008
Zięba JacekRzeszów2010
Zięba JerzyJaworzno2005
Ziobrowski AndrzejWłocławek2000
Ziomek ZdzisławSiemianowice Śląskie2005
Ziora WandaLubliniec1972
Ziółkowski JacekŁęczyce2009
Ziółkowski WojciechMokobody2004
Zubelewicz AndrzejWarszawa2005
Zwoliński MirosławCzęstochowa1994
Zygadło JoannaWłocławe2012
Zygadło MarekWłocławe2012
Zygmańska BarbaraChorzów2003
Ździebło DorotaGubin2004
Żak-Soroczyńska AgnieszkaSulechów2003
Żakulewicz RyszardTarnów2002
Żdżarski MarekWrocław1984
Żebrowski TadeuszCzęstochowa2005
Żogał ZofiaDzierzków1998
Żurawski WiesławGrudziądz2004
Żurkiewicz DanutaPoznań2003
Żurkiewicz LeszekPoznań2003
Żychliński KrzysztofPiaseczno2004
Żyła RomanSiemianowice Śląskie2000
Żywicki PiotrGdańsk2001