.

OGŁOSZENIA CZŁONKÓW KLUBU "4K"

Tu może być Twoje ogłoszenie

Jeśli jesteś członkiem "4K"

Warszawski Klub Kolekcjonerów

ma swą Galerię, która mieści się w Instytucie Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie, przy ul. Podleśnej. Chętnie widzimy wystawców. Do dyspozycji jest 7 gablot przeszklonych. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami dla wystawiającego. Czas ekspozycji - 6 tygodni. Kontakt z nami (dla zbieraczy warszawskich i bliskich okolic): każda środa roku (oprócz świąt) w kawiarni Warszawskiego Ośrodka Kultury przy ul. Elektoralnej 12, w godz. 16-18. Pożądane są zbiory jednorodne, mające charakter jednolitego zbioru.

Kontakt: Warszawski Klub Kolekcjonerów, Warszawski Ośrodek Kultury, ul. Elektoralna 12 - każda środa w kawiarni w godz. 16-18, lub pocztą na adres:: Leszek Białkowski, ul. Wysockiego 20 m 201, 03-388 Warszawa, tel. 811-56-22

Mała Galeria Ekslibrisu
w Grudziądzu
prezentuje stale wystawy ekslibrisów, zmienianych tematycznie co 2 miesiące. Adres
: Klub "Centrum" Spółdzielni Mieszkaniowej,
ul. Moniuszki 13, 86-300 Grudziądz,
tel. 465-90-50

Mam do wymiany:
Medale - różne,
Odznaki metalowe - kluby sportowe i inne sportowe,
Odznaki turystyczne rajdowe i inne (metal, plastik),
Proporczyki różne (sport, turystyka, zakłady pracy itd.)
Etykiety piwne, zapałczane, z serów,
Kalendarzyki jednolistkowe,
Harcerskie: odznaki, plakietki i proporczyki,
Gazetki regionalne,
Widokówki,
Karty telefoniczne,
Stemple okolicznościowe
Szukam:
Harcerstwo: medale, odznaki metalowe, plastikowe, plakietki na filcu, herby na filcu, proporczyki, stemple harcerskie, klamry do pasów.
Odznaki turystyczne (metalowe, plastikowe, rajdowe, rocznicowe itd.)
Mój adres:
Zbigniew Molenda, ul. Topolowa 1, 43-525 Zebrzydowice

Widzewska Galeria Ekslibrisu WGE
Łódź, ul. M. Gorkiego 16, Dom Kultury „502
” (I piętro)
można tam dojechać tramwajami 3, 8, 9, 10 i autobusami 64, 69, 75, 77, 85, 90 91 do zbiegu ulic Rokicińskiej i Puszkina. Szczegółową informację można uzyskać pocztą elektroniczną - e-mail: wojalski@wojalski.pl.

Jubileuszowa seria medalierska
"Sylwetki ośmiu wieków Żagania"
cena kompletu ok. 230-300 zł w zależności od rodzaju
(brąz, posrebrzany, pozłacany)
adres do zamawiania:
68-100 Żagań, ul. Szprotawska 4
Żagański Dom Kultury
tel. (068)377 30 82

www.um.zagan.pl/medal/index.html
800-lecie@wp.pl

.

Informację opracował: Henryk Paciej. Wszelkie uwagi można przekazać na adres email :henrykpttk@gmail.com
Copyright C 2001 RPK PTTK OPOLE. All rights reserved.  Aktualizowane: maja 14, 2015.